Uncategorized

Youtube Kanal Url Öğrenme

Youtube Kanal Url Öğrenme

Merhaba! Bugün sizlere Youtube’da bir kanalın url adresini nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağım. Youtube’da bir video izlerken veya bir kanal gezerken, bazen ilgili kanalın url adresini kopyalamak isteyebilirsiniz. Bu durumda, nasıl yapacağınızı bilmek oldukça faydalı olabilir.

Öncelikle, ilgili kanalın sayfasına gidin ve adres çubuğunu kontrol edin. Bu çubukta kanalın url adresini göreceksiniz. Url adresinde kanalın adından önce “youtube.com/” olacaktır. Kanalın adının altında, kanalın özel takma adı veya ID’si bulunur. Bu takma ad veya ID, kanalı tekil olarak tanımlamak için kullanılır.

Örneğin, bir kanalın url adresi “https://www.youtube.com/c/NeilPatelOfficial” şeklindeyse, “youtube.com/”‘dan sonra gelen kısım, kanalın takma adıdır. Bu takma adı, kanalı arattığınızda veya doğrudan url adresine yapıştırdığınızda kanalın sayfasına ulaşabilirsiniz.

Url adresindeki kanal takma adını veya ID’sini kopyalayarak kullanabilirsiniz. Bunun için adres çubuğundan takma adı seçin ve sağ tıklayarak “Kopyala” seçeneğini seçin. Artık bu takma adı başka bir yerde yapıştırabilir ve ilgili kanalın sayfasına hızlıca erişebilirsiniz.

Bu küçük ipucu sayesinde, Youtube üzerinde gezinirken kendinizi zaman kazanmış ve kolaylıkla ilgili kanallara erişebilmiş olacaksınız!

Umarım bu yazı size faydalı olmuştur. Youtube kanal url adresi nasıl öğrenilir konusunda size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Anahtar kelimeler: Youtube kanal url öğrenme, Youtube kanal adresi, Youtube kanal nasıl bulunur, Youtube kanal url kullanma.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
servisl