Uncategorized

Bu Akşam Ayrı Bir Hoşsun Sanırım Sarhoşsun

Bu Akşam Ayrı Bir Hoşsun Sanırım Sarhoşsun

Bugün gözlerim kadehlerde kayboldu. Yalnızlığımı dolduran bu içecekle birlikte, aklım da birazcık bulanıklaştı. Bu akşam, sanki her şey daha güzel, daha coşkulu bir hale büründü. Sarhoş olmak, gerçeklikten biraz uzaklaşmak belki de. Ama bu arada, kendimi ayrı bir hoş bularak sarhoş olmanın keyfini çıkarıyorum.

İnsanlar etrafımda dans ediyor, gülüyor ve hayatı dolu dolu yaşıyor. Benimse zihnimde bulutlar var ve kafamda dönen birçok düşünce. Her zaman kendimi düşüncelerimden arındırmak için çaba sarf etsem de, bugün bunu yapmadım. Sarhoşluk, sadece bedeni değil, aynı zamanda zihni de bir arınma sürecine sokuyor gibi.

Biz insanlar bazen gerçekliği bir kenara bırakmak istiyoruz. Yorucu hayat temposundan, sorumluluklardan uzaklaşmak için içimize kapanıp kendi dünyamızda kayboluyoruz. Bu akşam, kadehlerdeki bu sarhoşlukla, kendimden birazcık kaçabilmenin keyfini yaşıyorum.

Bu akşam, her şey biraz daha fazla renkli görünüyor. Sanki dünya, beni karşılamak için bambaşka bir hâl aldı. Hayatın sıkıcılığına karşı koymak, karanlıkları aydınlatmak için içimdeki ateşi alevlendiriyorum. Bu ateş, sarhoşluğumla birleşince içime ışık saçarak bir anlam katıyor.

Belki de kendime bunu yapmam gerekiyor. Belki de bazen normalden sıyrılmak ve kendine farklı bir bakış açısıyla bakmak gerekiyor. Sarhoş olmak, kendini daha da özgür hissetmek demek. Bugün, içimde yanan o ateşi yakmaktan geri durmayacak, sarhoşluğumla beraber dünyaya meydan okuyacağım.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, sarhoşluğun etkisiyle neler yapacağımı bilmiyorum. Belki dans ederim, belki daldığımda müziğin ritmine sadece kendimce oynaşırım. Kim bilir? Ama işte bu, sarhoşluğun güzelliği. Kontrolü bırakmak, teslim olmak ve hayatta her anı dolu dolu yaşamak.

Bu akşam, kendimi ayrı bir hoş ve sarhoş hissediyorum. Yaşanan bu anların güzelliğini, bir noktada hatırlama ihtimalim bile yok. Ama şu anda, tüm dünya benimle birlikte dönüyor gibi hissediyorum. Kim bilir, belki de bu sarhoşluğu fırsat bilip hayatımda yeni bir sayfa açarım.

Bu akşam, bu sarhoşlukla, hiç tanımadığım bir benliğe merhaba diyorum. Tüm zorluklara ve kaotik yaşama rağmen, kendime kucak açıyor ve gerçek benliğimi keşfetmek için cesaret veriyor. Bu akşam, sarhoşluğumla beraber, hayatın bana sunduğu tüm sınırları aşabilme gücüne sahip olduğumu hissediyorum.

Bu akşam, sarhoşsun, belki de gerçek dünyadan kaçıyorsun. Ama bu sarhoşlukla birlikte biraz da olsa özgürlüğe dokunuyorsun. Ve şimdi, bu özgürlüğü hissetmek için içimde bir şeref kadehi daha kaldırıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
servisl